| LaElly11 a întrebat:

Stie cineva pe ce program este editata poza? http://www.siz.co.il/my.php?i=qr12hgnyno3m.jpeg

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Ca sa iti dau cel mai sigur raspuns,poza aia e pusa intr-o imagine in care este background-ul desktop-ului, dar l-a editat in asa fel sa para ca editeaza direct in el, si daca te uiti atent, sus este ceva cu.psd, fisierele care se termina in.psd nu pot fi deschide decat in photoshop

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

In primul rand se vede in bara de jos ca foloseste photoshop, in al doilea trebuie sa ai ceva talent sa lucrezi in asa ceva.

| LaElly11 explică (pentru bogdan324):

In bara de jos am vazut si eu photoshop-ul, dar se poate observa ca este inchis

| bogdan324 a răspuns (pentru LaElly11):

Ca sa iti dau cel mai sigur raspuns,poza aia e pusa intr-o imagine in care este background-ul desktop-ului, dar l-a editat in asa fel sa para ca editeaza direct in el, si daca te uiti atent, sus este ceva cu.psd, fisierele care se termina in.psd nu pot fi deschide decat in photoshop

| MarishB a răspuns:

Cel mai probabil poza a fost editata cu Photoshop (http://www.photoshop.com/)