| MANU_2969 a întrebat:

Buna stie cineva sa-mi spuna cum sa sterg un video de pe youtube daca nu l-am uploadat eu?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De sters nu poti, poate ai noroc si le sterg ei.

Intra in YouTube in filmul respectiv, imediat sub film apare Flag > Report... bafta

| Intruder19 a răspuns:

Dai report si pui si alti prieteni sa faca acelasi lucru si o sa fie sters

| oanecorleone a răspuns:

Pai nu prea cred ca merge sa faci asta daca nu sti contul celui care la uploadat.

| BrD a răspuns:

Te rogi de cine l-a uploadat sa il stearga, sau ii zapacesti pe aia de la youtube ca filmuletul ala este pus fara acordul tau si vrei sa fie sters, altfel ii dai in judecata. Poate merge tongue

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Sus acolo unde ti-e nickname`ul, videoclipurile mele, bifezi acolo, dai stergere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

Asa ar sterge toti video'urile celorlalti rolling on the floor)

| hhhdd a răspuns:

Poti sa il raportezi.

| Nutzlos a răspuns:

Nu prea ai cum daca videoclipul nu este uploadat de tine! straight face