| DGK_6470 a întrebat:

Cum sterg un video de pe youtube uploadat de mine?

Răspuns Câştigător
| MichelWolverine a răspuns:

Te duci pe youtube, te loghezi (asta daca nu esti deja logat), apoi acolo in dreapta sus pe pagina principala unde iti scrie nick-ul si e si o sageata, dai pe sageata aia si apoi selectezi Videos. Apoi selectezi filmuletul pe care vrei sa-l stergi prin bifarea casutei din stanga lui, apoi selectezi Actions si apoi Delete si gata. Succes! happy

| 7uP112 a răspuns (pentru MichelWolverine):

Iti mulltumesc mult

| Oana_Florentina_Badea_1990 a răspuns (pentru MichelWolverine):

Mersi si din partea mea ca si eu am avut nevoie

7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Click unde scrie user name-ul tau - Videos - uploaded - bifezi videoul - more actions pe acolo si delete.
bafta

| uNKN0Wn a răspuns:

AColo sus scrie,, Videoclipurile Mele,, dai click, bifezi ce video vrei sa stergi si dai stergere acolo sus.Te descurci tu.bft!

| desisdana a răspuns:

1.intri pe youtube
2.in dreapta sus dai click(acolo unde iti scrie numele si este si o sageata in jos)
3.dai click pe "videoclipuri"
4.iti apare in centrul paginii toate video-urile upload-ate de tine
5.il bifezi pe ala care vrei sa-l stergi(casuta din stg din fata lui)
6. apoi de sus, de deasupra video-urilor, dai click la "actiuni" si de acolo dai la "stergeti".si gata. funda?

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Intri pe youtube.com -> dai in dreapta sus pe sagetile alea de langa numele tau.iti apare o listuta mica canal.videoclipuri.abonamente.mesaje primite->selectezi videoclipuri-> te trimite pe pagina ta cu videoclipuri(normal)->langa imaginea fiecarui video e o casuta -> bifeaz-o pe aia al carui video vrei sa stergi-> sub "Videoclipurile mele încărcate " apare "actiuni"(bine la mine e in romana dar nu cred ca ar fi asta o problema)-> dai iar pe sagetile alea de langa cuvant.si click-uieste "stergeti"

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Dai pe video
in stanga apare o casuta la toate videourile
apesi pe ea
dai actions
si iti apare o lista
dai pe delete
(e prima pe lista)