| Anonim693 a întrebat:

stie cineva un generator de like-uri bun? Si ma refer in special la un "generator", nu la addmefast, likeme-likeyou sau alte site-uri de schimb de like-uri. Ceva sa genereze like-urile pur si simplu. De exemplu si mie imi apare ca am dat like unor persoane din alta tara. Cum ar veni un program care sa fure like-urile altora. happy Aveti vreo idee? Era mai de mult vimuo.com, dar s-a transformat si el intr-un like exchange acum. Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Iti faci conturi boot(fictive) de facebook. Indieni fac asta pentru bani marunti.

| Anonim693 explică (pentru BigG):

Nu cred ca ai inteles ce am intrebat.winking

| Anonim693 explică:

Site-ul nu functioneaza happy