| Salluty a întrebat:

Stie cineva un program in care pot sa fac un filmulet unde de exemplu sa fie ceva scris iar fundalul sa se schimbe? In power point sau moovie maker pot doar sa schimb mesajul scris odata cu fundalul, ceea e nu ma multumeste. Funda:*

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cine ti-a spus ca in Movie maker nu poti schimba fundalul si sa-ti raman scrisul? Nu spui ce varianta de Movie maker si ce Windows, dar incearca si asta:
http://techylab.com/......installer/
2012 il instalezi daca ai ai toate update-urile la zi, altfel instalezi 2011.
La instalare, lasi bifat numai "photo galery and movie maker", restul debifezi.

| Ineys a răspuns:

Sony Vegas, Adobe after effects.

| GoogleUser a răspuns:

Cu Corel video studio, camtasia studio, cyberlink video studio.