| anonim_4396 a întrebat:

Buna stie cinive cum pot sterge arhiva calculatorului si unde se afla acesta? big grin

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Arhiva calculatorului se numeste 'history' si da, o poti sterge, nu cum a zis @kenu, dai 'delete all' din ea (sau ceva de genul de acolo) si gata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"history" dar nu stiu daca poti sterge absolut tot, ma tem ca nu

| IoanaCerin a răspuns:

Buna, pentru Google Chrome poti instala o mica extensie (ai aici detalii http://www.ultranetworks.ro/......-web.html) cu care stergi rapid isotricul web. Pentru Firefox urmezi pasii: clik pe Firefox> History (meniu) > Clear Recent History. Sper ca ti-am fost de folos.