| AdinaA11 a întrebat:

Stiti cumva daca la aceasta optiune de la orange pot intra si pe messenger fara sa platesc cost suplimentar. Daca intra in pretul de 3 euro? http://www.orange.ro/internet-mobil/net-mail.html

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti intra pe net fara sa platesti daca vrei Yahoo messenger. Ai 3 euro de plata doar pentru a-ti citii e-mail-urile. Deci, daca intri doar pe
m.yahoo.com,
ro. m.yahoo.com,
m.hotmail.com ->nu platesti decat acei 3 euro. Oriunde in alta parte daca vrei sa intrii platesti costuri suplimentare.
Bafta!

1 răspuns:
| AdinaA11 explică:

Cu noua optiune Net Mail ai totul pe telefonul tau ca sa fii nedespartit de e-mail si de prietenii de pe messenger:

Eu vad ca scrie si asta!