| misterious92 a întrebat:

Buna,stiti cumva daca se poate repara capacul de la baterii, la un aparat foto? s-au rupt clestisorii care il tineau inchis.de preferat un service in arad

2 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie... l-am tinut o perioada cu banda adeziva, dar dupa un timp am renuntat la el. Nu vad cum ar putea sa-i repare... poate tot printr-o improvizatie. Data viitoare i-ati un aparat de fotografiat cu acumulator propriu.

| mariussf18 a răspuns:

Mergi la service si iti va schimba carcasa cu tot cu acel capac. depinde si de aparat. Am avut aceiasi problema la un aparat Samsung si s-a rezolvat la service prin schimbarea carcasei.