| RoXiiiii_7313 a întrebat:

Am o problema. La aparatul foto s-a rupt doua din trei picioruse care tineau inchis/ apasat la baterii(nu stiu cum se numeste partea aceea) si nu mai am piciorusele, care in orice caz sunt foarte mici. Stiti cum as putea sa il repar ar trebui inlocuit ceva sau sa ma duc la ceva magazin de reparatii pentru aparate foto? plss ajutor

Răspuns Câştigător
| Marius0189 a răspuns:

Daca momentan nu iti permiti sa il duci la un service, foloseste sfantul scoci. Insa decat sa te chinui cu el, mai bine faci un efort, cauti un service (de preferat serviceul care se oaucpa cu marca aparatului tau) si ti-l repari. Stima!