| dulcick a întrebat:

Stiti cumva un site mai bun pentru. a downloada un program care sa citeasca DVD?

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Pai DVD-ul nu-l citeste decat DVD-rom/write sau Combo Ca sa REDEA Dvd-ul e o alta poveste si asta o fac player-ele, Si din cate cunosc eu si cunosc bine toate programele de Player video reda DVD, problema sunt codecurile. Dar toate astea le gasesti la sectiunea Video din acest Link - http://www.byetsoft.eu/category/programe-gratis/video

| florinmarius a răspuns:

Power dvd sau asus dvd exista si pe cd-urile originale cu nero ti-l pot da si eu stima

| dulcick explică:

Ideea e ca am si Power dvd si asus dvd dar de ex daca baag un dvd cu un joc nu mi-l citeste.