| Sabinaa a întrebat:

stiti un program de facut filme din poze. unu in limba romana? am incercat cu picasa care e super greu, trebuie sa umbli pe acolo sa-l dai in romana si nici asa nu merge si am incercat si proshow gold. va rog ajutati-mi. dau fundita portocalie

Răspuns Câştigător
| adry_4721 a răspuns:

File:///C:/ProgramData/Microsoft/Windows/Start%20Menu/Programs/Windows%20Live/Windows%20Live%20Movie%20Maker. lnk

sper sa te descurci cu asa.Eu am facut cu el un proiect la geografie cu el.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows Mouvie Macker.este în Româna dacă ai instalat şî interfaţa în Ro pe XP.

| romaniaaa a răspuns:

Movie marker