| dulcik99 a întrebat:

Buna stiti vreun site unde castigi un premiu cu voturi gen tamagoci?(in afara de animalut.net)

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Bijunet.ro :

Pentru fiecare comanda finalizata efectuata de cineva care si-a facut cont prin linkul tau vei primi 10 lei iar pentru fiecare click dat pe linkul tau 1 ban. Astfel, daca 100 prieteni ai tai au dat click pe linkul tau vei primi 100 x 1 ban = 1 leu, iar daca 3 dintre acestia efectueaza o comanda, imediat ce aceasta va fi finalizata(o comanda este finalizata atunci cand banii ajung la BijuNet.ro) vei primi inca 3 x 10 lei, deci in total 31 lei. Perioada de comenzi este nelimitata, astfel daca un client referit de tine face mai multe comenzi chiar si peste un an sau mai tarziu vei primi comisionul aferent pentru fiecare comanda in parte.

Pentru o credibilitate maxima iti oferim prin sistemul nostru urmarirea activitatii survenite din link-urile tale in TIMP REAL si nu cu modificari o data pe ora, zi sau luna. Astfel iti vei putea organiza mai bine activitatea ta online si monitoriza castigurile imediat.

Reguli:
* link-urile de orice fel (text, imagine etc) inselatoare sunt interzise;
* reclama trebuie facuta astfel incat sa faca strict referire la produsele comercializate sau programul de afiliere.
* redirectionarile automate sunt interzise;
* spam-ul este interzis;
* este interzisa generarea de clickuri frauduloase, utilizarea robotilor sau orice alt mijloc fraudulos;
* este interzisa folosirea site-urilor de generare de trafic si schimb de trafic (ex. trafficspammer.com, gemenii.com, amyautosurf.com, enterclick.ro, traficautomat.ro si multe altele de acest gen)
* click-urile din afara tarii (Romania) nu sunt luate in considerare.
* traficul adus trebuie sa contina un "HTTP Referrer" valid.

BijuNet.ro isi rezerva dreptul de a bloca, sterge temporar sau definitiv orice utilizator care nu respecta aceste reguli.

Aceste reguli se pot schimba in orice moment fara nici un fel de instiintare, va rugam sa recititi aceste reguli cat mai des si sa le respectati.

Nerespectarea regulilor se sanctioneaza prin blocarea contului si anularea castigurilor fara nici un preaviz.

BijuNet.ro ofera un program de afiliere foarte bine platit in comparatie cu orice alt site din domeniu si va cerem in schimb doar onestitate.

| bymar3an a răspuns:

Gasesti un concurs interesant pe www.koncurs.info