| Rudii a întrebat:

happy
Stiu ca am mai intrebat o data despre o tableta. Dar am mai cautat pe eMAG si am mai gasit 2 tablete :

1) Tableta Allview Speed City SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, White

2)Tableta E-BODA Essential A200 cu procesor Cortex A8 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0, Negru / Gri Antracit

Nu sunt foarte scumpe. Doresc ceva ieftin si bun!
Deci. ce parere aveti?! >: Dau funda! Rapid. puppy dog eyesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Prima este mult mai buna are si procesor dual core si de 1. 5GHZ, 1gb ram, 8gb memorie si andoridul 4.1

| Rudii explică (pentru spaghetty):

Multumesc de raspuns! happy

| spaghetty a răspuns (pentru Rudii):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor