| EdwardEddy a întrebat:

Sunt intr-o situatie dificila. Peste 2 saptamani fac 5 mil ca e ziua mea. Si am un Lg g2 de 32 gb cu garantie inca 16 luni... Si il pot vinde si ii pun si pe aia 5 mil si imi cumpar Xperia z2 sau Htc eye...Ori mai fac rost de inca 5 mil si imi cumpar de black friday un ps4 sau ps3...saau imi cumpar de aia 10 milioane proteine ca as vrea sa ma apuc de culturism si as ramane cu telefonul de acum... Ce sa faaac? Dau funda

2 răspunsuri:
| EdwardEddy explică:

Eu voiam sa cumpar whey gold 100

| mihaidt17 a răspuns:

Părerea mea e ca ai un telefon destul de performant, si nu ar avea rost sa iti cumperi altul. Investește banii în corpul tau, dar nu da banii pe proteine. Mergi la sala, dar cu un antrenor personal...te v-a ajuta mai mult decat proteinele.Îti poti cumpara ProMass, am folosit si eu, si sunt bune dar au un pret redus. (ProMass este un supliment alimentar, deci nu o sa iti creasca muschii daca nu mergi la sala).