| SweetCandies a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Sony Xperia Z, merita banii? Si cam cu cat ar putea scade pretul de Black Friday?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Isi merita bani garantat!
E unul din cele mai bune pret/calitate de pe piata!
O sa ajunga undeva pe la 850-900 de lei de B/F. Oricum iti recomand cu incredere acest produs!

| Anonymous1995 a răspuns:

Eu zic ca merita banii,e un telefon foarte bun, are un prieten, isi merita banii, iar reduceri de black friday depind de fiecare site, eu zic sa iti faci o lista de site-uri dinainte si dupa sa verifici unde a fost redus cel mai mult

| Tariceanu a răspuns:

Cu 200-300 lei poate scadea http://bit.ly/114P5t4 dar are o tehnologie destul de invechita