| Andreea234kim a întrebat:

Telefonul meu Samsung Galaxy S6 i-am pus amprenta si sora nea mai mica a apasat butonul de mai multe ori si s-a blocat si acum imi cere a doua parola si nu o mai stiu. Daca tin telefonul inchis imi va cere din nou sa bag amprenta?

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Ramane blocat pana confirmi cu PIN-ul
Iar plan C (daca nu ai pin sau nu-l stii) contul google(adresa gmail+confirmare de pe ea)
Plan D le service si decodare

| cezar003 a răspuns:

Dupa ce vei baga amprenta gresit vei astepta cat i-ti cere apoi i-ti va cere pin sau gmail

| xSega a răspuns:

Dă-i un hard reset dacă îți mai ști contul de gmail pe care l-ai avut pe telefon sau contul de Samsung si parola să ți le ceară după ce îl formatezi