| JustAlice a întrebat:

Tocmai am primti de la mosu un telefonbig grin. E Nokia 2730 classic dar nu stiu pe unde se baga accesoriul pentru telefonsadCaut de jumatate de ora gaura aialaughing. Va rog ajutati-mabig grinVreau sa pun un accesoriu de la Me to You.(pentru cei care au telefonul asta si care stiu ceva despre el). Anuntati-ma daca are gaura dinaia sau nu ca sa nu o cautlaughing.

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca nu ma insel...accesoriul pentru tel e doar putin mai mare decat o cartela.Vezi ca la unitate ai un capac mai jos ...deschide-l si vezi acolo locuri pentru pus acel accesoriu. Sper ca ai inteles big grin

3 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Cred ca e in stanga sus.Incearca.

| robyroby a răspuns:

Poti sa pui o poza cu accesoriul si o poza cu gaurile de intrare a telefonului?

| Mady4u a răspuns:

Jhg