| mia_6733 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un telefon Samsung C3010 si am incercat sa-i pun card micro sd de 512m, dar nu mi`l citeste.De pus l`am pus bine... dar nu stiu ce are.
Ma puteti ajuta? big grin

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poate nu este bun. Încearcă cardul tău la alt telefon, sau un alt card în telefonul tău să ştii care este problema.

| Doddel a răspuns:

Si mie mi se mai intampla
mai baga-l o data scoate bateria si bag-o la loc. porneste telefonul si vezi daca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cardul e codat.asa aveam eu un alt card si a trebuit sa-mi iau altu:-

| mia_6733 explică:

Cardul este bun. l`am probat in alt telefon.
mai incerc si sper sa mearga.ms de raspunsuribig grin