| bradeatabita a întrebat:

tot incerc de ceva timp nu mai imi merge office 2007 ....cand sa intru in el nu pot sa scriu nimic si imi apare jos in colt ceva de genu:is locked(blocat)am incercat sa imi bag officeul 2010si imi apare (there was a problem setting up Microsoft office 2010 Try running Setup again)
Care ar fi problema ofer fundahappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie o licenta pentru Office 2007.
Office 2010 nu se instaleaza pentru ca ai deja Office 2007 instalat in calculator.
Ca sa-l instalezi pe 2010 trebuie sa dezinstalezi Office 2007.
Daca imi spui ce model de Office 2007 ai, poate te ajut cu o licenta pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti licenta si nu vei mai avea problemele astea!
NeluL e ILEGAL!