| Mihaela17384 a întrebat:

Am o problema la Microsoft Office Word 2007...
Daca vreau sa scriu in el nu merge. E blocat... nu pot sa ii fac nimic, merge doar sa il deshid. L-am instalat/dezinstalat si degeaba. Ajutor! Am nevoie de el pentru proiecte

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt destule cauze pentru care nu-ti mai merge (nu l-ai activat, erori la dezinstalare, erori din windows...).
Daca stii sa lucrezi in 2007, instaleaza-l pe asta care e identic cu el si gratis:
http://www.kingsoftstore.com/software/kingsoft-office-freeware

2 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Instaleaza OpenOffice este la fel ca MS Office dar complet gratuit, il poti descarca de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=79&lid=1732

| nrc1122 a răspuns:

Scrie jos la run: %appdata% si da click pe roaming. In folderul roaming intra in Microsoft si sterge folderul office (daca il ai). daca nu, ai automatic updates la windows, da la un restore point mai vechi si dezactiveaza automatic updates (cand iti mergea office-ul). Sunt foarte limitate (proaste) programele free gen openoffice...