| Geany_Geanina_1994 a întrebat:

tot incerc sa trimit un email in Italia si nu se primeste..Eu am mail yahoo, cealalta pers. mailu i se termina cu "....com" oare e gresit mailu, desi nu cred, sau trebuie a il trimit de pe gmail ca sa ajunga in respectiva tara. Care e problema oare?!?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Trebuie sa fie gresit (sau poate e blocat) emailul care se termina cu.com. De pe orice email ai trimite, ar trebui sa se primeasca emailul. Se poate incerca trimiterea si de pe alt email, dar cred ca rezultatul va fi acelasi. Se poate face un email usor si bun pe http://www.mail.com/int/

| Geany_Geanina_1994 explică (pentru LinxCont):

Merci, am incercat si de pe gmail, sa vad acum daca se primeste...

1 răspuns: