| Aleeeecs a întrebat:

Aș vrea să-mi shimb numele de la facebook și nu știu cum thinking. Mă puteți ajuta? Mă cheamă Alexandra. Nu vreau să-mi pun numele de familie, sau prenumele. Vreau ceva de genul : Alecs Andra sau Alexandra asd (niște litere) Dacă puteți să mă ajutați cu un alt fel de litere la al 2-lea exemplu, sau să spuneți voi altceva.

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Păi,de exemplu,Alexandra-Alee, Ale-alexa.
Nu știu, dar e bine să îți pui numele de familie, facebook este de socializare, nu site gen TPU.
Părerea mea.
O zi bună!

| CiobanuMarian a răspuns:

Te duci la la setarile contului (acolo langa butonul acasa) si o sa iti apara numele profilului

| neacsualex99 a răspuns:

Buna in partea de sus dreapta este o rotita zimtata dai click pe ea si iti vor aparea mai multe optiuni, tu o sa alegi 'Setarile Contului' iti vor aparea mai multe date despre profilul tau prima va fi 'Numele' dai 'Editeaza scrii ce nume vrei sa ai sau o porecla, iti introduci parola si dai click pe 'Salveaza modificari si gata! SPER CA-MI VEI DA FUNDA!

| DarkBlaze a răspuns:

Youtube. tongue
Sunt tutoriale.
Daca te ajuta da funda.happy