| LORYLoreley a întrebat:

Acum ceva timp, am fost in vizita la o prietena, m-am logat pe facebook pe tableta ei, am ajuns acasa si am vrut sa-mi schimb parola, am schimbat-o, dar am uitat-o, am dat pe mi-am uitat parola, am dat un alt email care il folosesc mai des, nu am primit linkul, ca sa imi pot recupera parola, si astept de mult timp.
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Mai incearca inca odata si verifica si in folderul cu spam.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai trebuie sa-l trimita pe emailul pe care l-ai folosit cand ti-ai facut contul. Cel putin eu asa stiu.

| LORYLoreley explică (pentru Aasdfghj):

Stiu, dar celalat mail, de pe care mi-am facut cotul, l=am sters.

| Aasdfghj a răspuns (pentru LORYLoreley):

Mai incearca inca odata si verifica si in folderul cu spam.

| Andreea555012 a răspuns:

Da-i retrimitere email