| blackandwhite2000 a întrebat:

Buna TPU.

Am 12 ani si as dori sa imi fac un site din care sa castig [poate] si niste bani sti ca bani de pe internet se pot castiga din ADSENSE sau prin afiliere.
Intrebari:
1. Pot castiga bani de pe internet la varsta asta?
2. Daca as face un site de ce gen? sugestii
PS. nu vreau raspunsuri gen IA SI VEZI-TI DE SCOALA etc.
Astept multe multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In programele de gen adsense ai nevoie de 18 ani. Poti sa faci, dar folosesti datele si cardul parintilor.
2. asta tine de tine. Nimeni nu dezvaluie marile secrete.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a 18 ani nu poti. Dar iti poti ruga parintii sa faca cu datele lor iar tu sa le menajezi.

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Nu poti deoarece nu ai inca varsta trebuie minim 18 ani pentru a castiga bani pe net