| ana_3219 a întrebat:

am acasa rds si imi trebuie un router ca sa scap de cablaria din casa. m-am orientat catre asa ceva: http://www.emag.ro/......-pBR-6225n nu prea ma pricep la astea...asa ca as vrea sa stiu parerea voastra. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Oxandero a răspuns:

Hey,
router-ul pe care l-ai ales este ok. Adica are 4 porturi pentru LAN, in caz ca ai mai multe PC-uri fara wireless, functioneaza pe orice tip de conexiune de la RDS(modem sau fibra optica), e usor de configurat, are semnal puternic pentru casa sau apartament. Pentru o retea de casa e suficient.
Cheers!

1 răspuns:
| DodoKan a răspuns:

Pentru acasa este foarte OK. Trebuie sa fii atent la configurarea routerului.