| Puma123 a întrebat:

Am cumparat de curand tableta Allview 2 speed quad si sunt multumit de ea! Intru la setari aplicatii si scrie acolo aplicatii pe cardul SD adica? Pt ca eu mi-am cumparat tableta si a sosit cu incarcator cablu de transfer date si cu inca un cablu in care incape stick-ul de internet si merge in tableta dar nu stiu cum sa il pornesc!

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Sa pornesti ce? trebuie sa-ti iei modem. Daca ai stick cu cartela, opresti wi-fi si merge 3 G.

Răspuns utilizator avertizat
| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Sd = card de memorie iar cu stik-ul intrii la setari wirrles happy