| Mecoooo a întrebat:

am cumparat ieri o tableta Evolio Evotab3 si nu stiu de ce la a doua incarcare a bateriei imi apare albastra! adica ea trebuia sa fie verde dar apare albastra! ce se intampla|? dau funda celui mai explicit raspuns!

1 răspuns:
| AndyBB a răspuns:

Se pare ca ai probleme cu bateria produsului, si eu am avut aceas problema dar eu am fost la magazinul de unde am luat produsul si mi-a schimbatprodusul, cu unul bun, incearca si tu, dar trebuie sa il ai inca in garantie!