| alingangster a întrebat:

Am cumparat un laptop SONY VAIO SVF1521A1EW cu windows 8 instalat si vreau sa instalez windows 7 pe el dar nu pot, cand incerc sa il instalez imi scrie: "Windows installation encountered an unexpected error" am incercat mai multe windowsuri sa instalez dar tot aceeasi problema.Multumesc!

1 răspuns:
| Boss_Elvis_1988 a răspuns:

Trebuie sa instalezi versiunea de windows corespunzatoare. leptopul tau este pe 64 biti incearca sa instalezi o versiune de windows pe 64 biti