| Daaanciu a întrebat:

am de ceva vreme un nokia e71 original si cand intru in camera foto imi arata imaginea neagra. mentionez ca nu se blocheaza, nu nimic. ceva pareri? trebuie sa schimb camera?

2 răspunsuri:
| vladlove123 a răspuns:

Cred ca s-ar putea sa fie o problema de soft, iar daca nu inseamna ca tea cazut jos si sa miscat ceva din el acolo la camera. incearca sa ii dau o revenire la setarile din fabrica, daca nici asa nu merge du-te cu el la reparat
funda?

| BOGDAN212 a răspuns:

Da sigur e cameara de vina sau mai curat-o si tu daca nu merge du-te la setari luminozitate si cauta acolo daca tot nu merge vezi si tu la un service autorizat si ti-o repara