| Daaanciu a întrebat:

am un Nokia e71 original si de ceva vreme observ cu stupoare ca atunci cand incerc sa instalez orice aplicatie si chiar sa intru in unuele din cele preinstalate gen Magazin Ovy mi se blocheaza. ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Sistemul de operare trebuie upgradat, cel mai indicat ar fi sa il dai la garantie, iar daca nu mai ai garantie sa il dai la un gsm sau la o persoana competenta, nu sa il faci tu singur acasa.

| Daaanciu explică (pentru daassh):

Ai dreptate. am dat un update la SOFT acasa si merge perfect.
multumesc

| daassh a răspuns (pentru Daaanciu):

PErfect, daca te.ai descurcat e foarte bine.