Întrebare recomandată | KadeJudo a întrebat:

Am de facut o prezentare powerpoint pentru facultate si nu prea stiu cum sa fac multe scheme, sageti....alte picturi pe acolo, unde as putea gasi un fel de tutorial sa invat sa folosesc bine powerpoint-ul sa fac o prezentare de succes?

Răspuns Câştigător
| KrIpToR a răspuns:

Salut, uite aici. mi-e mi-a fost de folos, sper ca si tie, bafta la prezentare, funda?
https://www.youtube.com/watch?v=QVCsilUpHsA

| KadeJudo explică (pentru KrIpToR):

Multumesc, mi-a fost util happy

3 răspunsuri:
| Ioana1860 a răspuns:

Sincer,nici eu nu stiu!

| Denni18 a răspuns:

Buna,si eu am cautat da pentru excel, si am gasit pas cu pas, pe AOL..Deci incearca sa scrii PowerPoint pas cu pas si vezi ce iti da pe Google. Sper ca te am ajutat.Succes