| anonim_4396 a întrebat:

Am dee facut unpriect la scola in powerpoint. Recent mi-am dus calculatorul la reparat si sunt multumita. Dar nu mai gasesc Microsoft office-ul, decat un program numit OpenOffice.org. Am incercat sa fac rost de powerpoint dar ceva nu merge bine cand il deschid. nu ma prea pricep la asa ceva. Help? :d Funda! :]

1 răspuns:
| SSWK a răspuns:

Open Office este similar Microsoft Office. Open Office este gratuit si are toate facilitatile Microsoft Office.
Reinstaleaza-l sau apeleaza la cineva sa te ajute cu reinstalarea si o sa mearga.