| Nevastuic a întrebat:

Am facut in photoshop o schita a unui robot cu ajtorul unui brush tool cu m-i s-a explicat intr-un tutorial. Schita a iesit bine. In acel tutorial mi s-a aratat un mod usor de a colora, intran-d in layer style si aplicand un gardient overlay sau un coloroverlay. Am aplicat si eu dar in loc, ca acel gradient sa se aplica in interior s-a aplicat pe contur.
VA rog sa ma azutati
P.S. Am cs 5

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Vezi la layer styles. la inner glow parca. nu mai stiu sigur dar poti modifica glowul in asa fel incat sa fie un gradient, si poti modifica radiusul parca sa iti acopere tot

da-mi un link cu tutorialul ca sa vad la ce te referi mai exact

| Nevastuic explică:

Http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/
Aici este tutorialul si apropo am gresit am Cs6 si nu am tableta de grafica.