| kariny06 a întrebat:

Am facut o pagina pe FB(facebook), si nu stiu cum sa o sterg.

Răspuns Câştigător
| Zambariciiii a răspuns:

Pai... intri pe pagina de facebook. vezi cand ai intrat ca iti apare sus in colt 'Editeaza pagina' intri acolo si o sa vezi ca o sa iti apara o coloana cu mai multe chestii. apoi tu dai click pe al doilea rand, dupa o sa iti apara jos de tot 'Şterge Pagină:[Numele pagini]'. si o sa te intrebe daca sigur vrei sa stergi pagina. urmezi pasii si gata! Fundita happy!?

5 răspunsuri:
| kariny06 explică:

Zambariciiii primeste funda pentru ca eu am zis cum sa sterg pagina nu facebook-ul...mersi sh tiw elianna:*

| Zambariciiii a răspuns (pentru kariny06):

Mersi! :X

| Elianna a răspuns (pentru kariny06):

No problem!

| kariny06 explică:

Cu placere:X