| TAlina90 a întrebat:

TPU! Am fost blocata de cineva pe facebook. Ea a dat mai demult check-in cu mine si alte persoane si nu stiu cum pot sterge de pe profilul meu check-in-urile alea. Ele sunt vizibile doar pentru alte persoane, nu si pentru mine si e ciudat! Apar la mine pe profil, dar nu sunt si eu etichetat in ele. Nu inteleg de ce mai apar si ma deranjeaza ca nu le pot sterge. Am vazut acest lucru cand a intrat un prieten pe profilul meu... repet, de pe contul meu nu le vad, dar le vad alte persoane! Va rog oferiti-mi o solutie! Cum sa fa sa le sterg?

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man prea tarziu nu se mai poate au fost facute de cineva care nu i-l controlezi si cu care nu mai esti prieten.

| TAlina90 explică (pentru alexandru0sorin):

Trebuie sa se poata face ceva...e naspa sa imi apara pe profil, dar ca si cum nu as fi etichetata acolo...