| Ciresikaaa a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-u sad cand intru pe cronologia mea (am profil Timeline), si vreau sa sterg ceva unde apar etichetat (poze, postari etc.) nu merge. dau click pe "Ascunde din Cronologie" dar nu se sterge! din ce cauza? cum sa rezolv asta? vi s-a mai intamplat?
Dau funda! kiss

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.Am vrut sa sterg o postare si nu a mers. Timeline-ul asta nu este asa bun.Cateodata merge, alta data nu.Asta e...:O.Stiu ca nu te-am ajutat asa mult...dar, funda?