| Abstract112 a întrebat:

Buna ...cand am pus o poza pe facebook si am etichetat mai multi prieteni...cum as putea face sa sterg poza adica sa nu mai fie nici pe profilul meu dar nici pe a celor etichetati? daca o sterg de la mine de pe prfil se sterge auomant si de pe profilele lor? sau ce as putea face in cazu asta? pls helpp

Răspuns Câştigător
| colors_3714 a răspuns:

Pai ii strergi pe cei etichetati si apoi stergi poza.si cred ca o sa mearga.tongue

1 răspuns:
| IceCream11 a răspuns:

Da,daca o stergi de pe profilul tau, se sterge automat si de pe profilele lor.happy