| mankill a întrebat:

Am instalat hipercam 3 deoarece vreau sa filmez in jocuri.Am o mica problema cand filmez un joc nu se vede full si se vede intr-o parte jocul. Am dat fullscreen dar degeaba.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Eu am avut 2 si pateam la fel, eu intai deschideam jocul in full screen, il dadeam in bara, de la setari setam sa filmeze doar jocul si nimic altceva si gatahappy

1 răspuns:
| frikk a răspuns:

Vezi in setari / obtions din cate imi mai aduc eu aminte trebuie sa bifezi sau sa debifezi ceva. succes.