| SecretName1234 a întrebat:

Am instalat internet cu modem de la romtelecom in calculator si acum as vrea si in laptop cum pot sa fac acest lucru? Nu vreau raspunsuri de genul mergi la cineva care se pricepe sau alt ceva as vrea sa il fac eu.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

E simplu iti trebuie un modem cu mai multe iesiri, sau un Switch.si conectezi un al cablu pentru Laptop.

| spinu_9914 a răspuns:

Vezi ca ai driveru de la modem pe modem tot ce trebuie sa faci e sal bagi in calculator si il instalez de acolo