| IAmTheDesteny a întrebat:

TPU! Am instalat recent un program ca sa nu imi mai apara timeline-ul, insa acum as vrea sa il am inapoi, cum as putea sa il dezinstalez? va rog frumos ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Ce browser folosesti?

| CRISS69TM a răspuns:

Cel mai sigur. butonul start-contol panel-add or remove program-change or remove program-selectezi programul instalat cu un click stanga si spre dreapta apare butonul remove sau change/remove apesi pe el si dezinstalarea va fi facuta.succes.

| Kristelle a răspuns:

Intra la start, apoi la control panel si iti vor aparea mai multe pe acolo. mergi la "add or remove programs" si iti vor aparea toate programele instalate... Click pe programul pe care vrei sa-l dezinstalezi...adika pe "remove". si de aici e f simplu..tr doar sa astepti pana se dezinstaleaza.

| Dreamer12345 a răspuns:

Intra la ''control pannel'' --> alege ''programs and feautures''--> alegi time liner remove sau cum e ma rog, in fine si dai click pe el. Si normal al trebui sa se dezinstaleze apoi dai un restart la pc, si esti gata! Funda?puppy dog eyes