| Desembra133 a întrebat:

Buna tpu.Am instalat un joc si acuma am probleme cu browserul.Am google chrome si de fiecare data cand il deschid imi apar reclame la jocuri, NN, cum sa imi prelungesc penisul etc.Ce trebuie sa fac sa nu imi mai apara reclamele alea enervante?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca instalati toate porcariile, nici macar un antivirus serios nu aveti pe calculatorul ala...
Si dupa ce ca instalati porcarii, nici pe alea nu stiti sa le instalati!
http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| Desembra133 explică (pentru K0sti):

Inca imi apar reclame dar mai putine.

| halogen001 a răspuns:

Ar trebui o resetare a browserului chrome la setarile initiale - la chrome de la meniul cu 3 liniute din dreapta sus mergi la setari, la setari avansate (afisati setarile avansate daca nu sunt afisate) si folosesti ultima setare "restabileste setarile"
(probabil simultan cu instalarea jocului s-au instalat si acele reclame la extensii - si de acolo s-ar putea opri, dar mai sigura e o resetare)

| lepy706 a răspuns:

Bun pai intra in setari si sterge istoricu, etc, iti apar alea pentru ca te-ai uitat la xxx, bravo,
intra pe asta si pune-til, bafta
https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Funda?

| Desembra133 explică (pentru lepy706):

De fapt nu m-am uitat la xxx.Sunt reclame random.Mi-au aparut foarte multe reclame la intamplare dar nu le tin minte pe toate.