| cristianzgz3 a întrebat:

am instalat windows vista inca o data si nu stiu, mi se pare ca nu se aude bine melodiile si la radio (ex. radio zu ) care mah poate ajuta va rog multumesc!

1 răspuns:
| pYv a răspuns:

Schimba driverul placii audio...cea mai noua versiune de driver pentru placa ta audio ar trebui sa iti rezolve problema (asta nu e o regula neaparat dar c-am asa e in majoritatea situatiilor) iei ultimul driver dupa site-ul officeal al producatorului. sper sa rezolvi daca nu ia-ti un program de cautat drivere..."drive scaner sau uniblue power suite care contine mai multe utilitare"