| BiscuiteAlexandra a întrebat:

Am luat o cartela de cosmote care se numeste mtv mobile power by cosmote si are o singura extraoptiune care nu imi place. Stiti daca pot face ceva pentru a activa o extraoptiune care se activeaza la cartela cosmote normala? Si cum pot face acest lucru? Fundaa! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Pai in primul rand te poti muta de pe MTV la Cosmote cu un apel la *100# si dai la profil si schimbare. Dupa ce te-ai mutat la Cosmote iti poti activa optiunile valabile.