| AnnaLuuv a întrebat:

Buna!
As dori sa stiu la Cartela Frog cum pot dezactiva o extraoptiune? Si daca se dezactiveaza singura atunci cand perioada activa a extraoptiunii se termina? Se activeaza automat atunci cand incarc din nou? Si cum se numeste extraotiunea cu 250 mb trafic broadband internet? Multumesc anticipat. Celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| Zolya_Robert_1998 a răspuns:

Pentru a dezactiva optiunea mergi la reprezentanta (pentru frog).Da daca incarci cartela se activeaza automat, iar pentru extraoptiuni poti intreba tot la reprezentanta.