| SolcanuFlorina a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul tau. Imi poate spune cineva cum sa imi editez poza ca sa arate ca cea a lui Troye Sivan? :D Stiu ca este o intrebare ciudata, dar am vazut efectul ala la cineva pe Ask.fm, si mi s-a parut interesant faptul ca a reusit sa editeze poza asa. Ma chinui de ceva timp. Daca stiti, astept ajutorul vostru! Daca va voi putea ajuta si eu cu ceva ar fi minunat;) Apropo, dau funda! Multumesc anticipat :)
P.S.: Efectul este cel pe care il are in momentul asta la poza contului de Youtube. Uitati link-ul: https://www.youtube.com/channel/UCnsa7fw1hZHP5qvf8zVGnvA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E filmat in studioul unui fotograf, nu este link