| SuperPower1 a întrebat:

Buna TPU.
Am masina de spalat INDESIT si mi s-a stricat.

Stiti vreun magazin in IASI unde se gasesc 'simering" si 'rulmenti'

DAu FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu. Masina ta are undeva la 7 - 8 ani. Eu m-am chinuit sa scot rulmentul cu unu mecanism destul de complicat. Am cautat si eu piesele astea 2. Poti sa iei din bazar. Dar nu stiu daca gasesti marimea exacta. Cel mai bine e sa schimbi masina, asa am facut si eu, fiindca a inceput sa faca zgomot foarte mare.

1 răspuns:
| 54ndy a răspuns:

Mai bine reparo la un atelier de reparat masini de spalat, o sa se ocupe cei de acolo de problema.