| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Mi-am cumparat un aparat foto SAMSUNG WB100 ( de fapt mama mi l-a cumparat ) si, de sigur a fost nou nout. doar ca nu are chestie de aia de incarcat bateriile. oare se incarca la cablul de date? ce sa fac?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Bateriile nu se incarca cu aparatul foto! NU exista un asa aparat foto care sa incarce bateriile!
Trebuie sa cumperi separat baterii reincarcabile (Rechargeable) ( atentie nu toate bateriile se incarca, de aceia am spus :reincarcabile) si incarcator pentru ele!
Se gaseste aproape peste tot!
Sper ca ti-am fost de folos! happy