| LoreBuff a întrebat:

am nevoie de ajutor. Mi-am instalat aplicația CocoPpa pe telefon (Orange Hiro). Am ales niște iconițe dar nu le găsesc. Nu sunt nici pe ecran și nici la aplicații...Cred că trebuia să se înlocuiască dar nu s-au înlocuit..Mulțumesc mult pentru ajutor. Fundiță big grin

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti reinstalezi aplicatia, in cazul in care totusi aceasta aplicatie nu functioneaza in parametrii optimi, poti incerca sa contactezi dezvoltatorul pentru o solutie de rezolvare.

O zi buna,
Orange Helper.

| MiniMeow a răspuns:

Normal pe ecran trebuiau sa fie ( la mine asa e). Poate nu ai facut ceva corect cand ai ales iconitele sau poate e vreo problema cu aplicatia. Incearca sa o dezinstalezi si sa o instalezi din nou. Succes happy