| EduardP a întrebat:

Am un ORANGE HIRO si imi cam face figuri de vreo cateva zile. Pai... Cred ca e ceva legat de touch... Apas putin cu degetul pe ecran si imi intra in setari data si ora, wifi, si tot felul de aplicatii. Oare ce are?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru trimiterea telefonului in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper.

1 răspuns:
| Ştefan_Irina_Elena_1996 a răspuns:

Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?