| Yeah_Alexandru_1965 a întrebat:

Am nevoie de ajutorr Repede!
Cand instalez Photoshop Cs 6 se incarca... si dupa aia da error, si scrie : The application could not be installed because another application is already being installed. Complete the first installation before proceeding with this one. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| pozeanimate a răspuns:

Dezinstaleaza photoshopul precedent
start.regedit.exe,enter,cauta acolo toate cuvintele de photoshop si le stergi
in C:\Users\NUMELE TAU\AppData
in toate cele 3 foldere cauta folder cu nume photoshop si stergi, restart pc apoi reinstalezi photoshopul